Pages

9 Aralık 2013 Pazartesi

Kışlık Kaban Alışverişine Çıkmayanlara Birbirinden Şık Modeller Ve KombinlerKışlık Kaban Alışverişine Çıkmayanlara Birbirinden Şık Modeller Ve Kombinler


Tesettür Kombinleri 2014 Kış
Kombin1: Kaban: Balmain, Çanta: Louis Vuitton, Eşarp: Pierre Cardin, Bot: Thakon
Kış artık kapıya dayandı… Mevsimlerdeki ani ısı kaybı ile birlikte, yavaş yavaş trençkot mevsimini de kapatıyoruz. Kışlık kabanlar artık tüm hanımların gündeminde giriş yaptı.
Yesiltopuklar.com editörleri kaban alışverişine çıkacak tüm hanımlara fikir vermesi için, birbirinden şık kaban modellerini ve birbiri ile uyumlu parçalardan oluşan kışa özel kombinler hazırladı .
Tesettür Kombinleri 2014 Kış
Kombin2: Kaban: French, Çanta: Chanel, Eşarp:Emilio Pucci
2014 kış sezonunda birçok kumaş çeşidi ile tasarlanan kaban modellerini mağazalarda görebilmekteyiz. Kaban alışverişinize çıkmadan önce hangi rengi almak istiyorsanız ona karar vermelisiniz. Siyahlar, kahveler, lacivertler ilk aklınıza gelen renkler olsa da, bunlara alternatif gri, mercan ve bordo renkli kabanları da size önerebiliriz.
Tesettür Kombinleri 2014 Kış
Kombin3: Kaban: Donna Karan, Eşarp: Harvey Nichols, Çanta: Madison
Nubuk kabanlar her sezon koleksiyonlarda yerini alıyor. Nubuk modelleri en çok kahve tonlarının gösterdiği de aşikardır. Bununla birlikte siyah nubuk kaban modelleri de tercih edebileceğiniz farklı bir alternatif olabilir.
Sezonun en çarpıcı kış stilleri, en yeni kaban modelleri ve şık kombinler… Editörlerimizin hazırladığı bu çok özel videoyu mutlaka izleyin!
Tesettür Kombinleri 2014 Kış
Kombin4: Kaban: Herno, Eşarp: Armine, Çanta: Louis Vuitton
Siyah, gri ve lacivert kaban modellerinde tasarım olarak ne istediğinize karar veremediyseniz bu renklerde hazırladığımız üç farklı modele bakabilirsiniz. Sezon trendi oversize modeller, gençlere önerebileceğimiz kaz tüyünden hazırlanan şişme montlar ve siyah spor asitmetrik kaban modelleri size önerebileceğimiz farklı modeller arasında.
Tesettür Kombinleri 2014 Kış
Kombin5: Kaban: Kattee, Eşarp: Christian Lacroix, Çanta: Twist
Eğer gardırobunuzda kışın en çok tercih edilen koyu renk kaban modelleri varsa ve siz farklı bir renk arıyorsanız kışın soğuk günlerinde enerji katabilecek canlı tonları tercih edebilirsiniz. Turuncu, bordo, yeşil, petrol mavisi canlı renk alternatiflerinde tercihleriniz arasına girebilir.
Tesettür Kombinleri 2014 Kış
Kombin6: Kaban: Mint Velvet, Etek: Kayra, Eşarp:Tekbir, Çanta: Tila
Klasik kaban modellerinden sıkıldıysanız ve herkesin üzerinde olan kaban modellerini tercih etmek istemiyorsanız farklı modellerden kendi stilinize en çok uyan bir tasarımı, bu sezon için tercih etmenizi öneriyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı seviyorum beni burda yalnız bırakmayın :)