Pages

13 Aralık 2013 Cuma

Ikea yılbaşı ürünleri harika!


Ikea'nın yılbaşı özel koleksiyonu çok renkli ve eğlenceli. Yılbaşı süsleri, Noel temalı aksesuarlar ve hediyelikler insana hemen yılbaşı gelsin dedirtiyor.


ikea mkl
Tasarımlarıyla gönlümüze taht kuran Ikea, yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmak için geniş ve renkli bir koleksiyon hazırlamış. Yılbaşı koleksiyonundaki ürünler her zevke ve bütçeye uygun. Üstelik alternatif bol.

Yılbaşının vazgeçilmezi çam ağaçları, Ikea’nın rengarenk ve ışıl ışıl süslemeleriyle renklenmiş. Düşük fiyatları da herkesin alabilmesini mümkün kılıyor.

Mutfak eşyalarından, dekorasyona, battaniyeden yastığa, yemek takımlarından, geyik ve kar desenli kek kalıplarına kadar birçok farklı ürün grubunda yeni yıl etkisini görebilirsiniz.

Sevdikleriniz için hediye alternatifleri
Ikea kaliteli, kullanışlı, güzel tasarımlı ve uygun fiyatlı ürün çeşitleri ile iyi bir hediye alternatifi. Sevdiklerinize hediye seçmenin en iyi yollarından biri de Ikea Hediye Kart! Farklı desenler içersinden seçeceğiniz Ikea Hediye Kart ile sevdiklerinizin yeni yılını kutlayabilirsiniz. İçine dilediğiniz miktarda para yükseyip, sevdiklerinize istediklerini almaları için verebilirsiniz.

Dekoratif Aydınlatma  Çam Ağaçları ve Süsler

Dekorasyon Ürünleri  Tekstil Ürünleri

www.ikea.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı seviyorum beni burda yalnız bırakmayın :)