Pages

4 Kasım 2013 Pazartesi

SONBAHAR DEKORU NASIL OLMALI?

SONBAHAR YAPRAKLARI VE KASIMDA DEKORASYON FİKİRLERİ

Sonbahar geldi de geçiyor bile. Yazın bittiğini kabul etmek istemeyişim sonucu mevsimin ortasına gelene kadar bekledikten sonra ev dekorasyonuna el atmam gerektiğini anladım. Mevsim geçişlerinde ev dekorasyonuna küçük dokunuşlar yapmak mevsime daha hızlı uyum sağlamamıza yardımcı oluyor. Mevsim Sonbahar olduğuna göre dekorasyona katacağımız renklerde doğadan ilham alıyoruz. Sarı, kahverengi ve turuncu tonları bizim ana renklerimiz olacak. Ama doğa bize sadece renk konusunda ilham vermekle kalmayıp dekoratif materyalleri de önümüze sunuyor. Doğada bulabileceğimiz ağaç dallarını, kurumuş yaprakları ve kozalakları eve taşıdığınızda sonucun ne kadar güzel olacağına inanamayacaksınız.........


        sonbahar-dekorasyonu-03 sonbahar-dekorasyonu-06

            sonbahar-dekorasyonu-16                 

                           

Görsellerde gördüğünüz şekilde kuru bir çok sebze ve meyveyi dekoratif amaçlı kullanmak mümkün. Ceviz, fındık, meşe palamudu... hatta mercimek, fasulye, mısır aklınıza gelebilecek bir çok şey olabilir. 
Kozalaklar kışın, özellikle yıl başı döneminde, en fazla kullanılan dekoratif objeler. Onları doğal renklerinde kullanabileceğiniz gibi altta görüldüğü şekilde rengarenk de boyayabilirsiniz. Hasır veya bambu sepetlere de oldukça çok yakışıyorlar. 
   

                                sonbahar-dekorasyonu-09 

         

               Sonbaharında kendine has bir güzelliği vardır. Sararan  ağaçlar yaprakları dökülmeye başladı. Geriye sadece kuru dallar kaldı. Sonbahar esintisini sizde evlerinde yaşamak, farklı bir dekor ve evinize farklı bir şıklık katmak istiyorsanız kuru dallarla dekor yapmaya ne dersiniz?
Birbirinden güzel ve şık kuru dallarla yapılmış ev dekorasyonunu sizler için derledim. Umarım beğenirsiniz

                                  

                                          
   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı seviyorum beni burda yalnız bırakmayın :)