Pages

25 Ekim 2013 Cuma

SONBAHARIN RENKLERİ

Sonbaharın Enerjisini Kobalt Mavi Rengiyle, Hissetmeye Var Mısınız?


Kobalt Mavisi Triko ve Şal Modelleri
Kış kapıda… Kar ve yağmurlu günler artık her an yaşanabilir. Kışa özelgardırobunuzdaki kıyafetlerinizin renklerini, tekrar gözden geçirin. 2014 Sonbahar Kış sezonunda, soğuk havalarda enerjisi ile içinizi ısıtacak, sezonun trend renklerinden olan kobalt maviyi öneriyoruz. Mavinin en can alıcı tonu olan bu rengi, soğuk havalarda renkli giyinmek istediğinizde tercih edebilirsiniz. Kombinlerinizde her parçada bu rengi kullanabilirsiniz.
Kobalt Mavisi Ayakkabı ve Çanta Modelleri
Kobalt mavi birçok farklı parçada dikkat çekiyor. İster ayakkabı, isterçanta olsun ya da kıyafet tercihiniz olsun sezonun öne çıkan bu rengini muhakkak kombinlerinizde kullanmanızı öneriyoruz. Süet kobalt mavi şık bir topuklu ayakkabıyı, yine aynı tonlardaki zarif bir elbise ile kombinleyebilirsiniz.
Kobalt Mavisi Dış Giyim ve Abiye Modelleri
2013-2014 sonbahar kış sezonunun favori renklerinden olan kobalt maviyi, şık bir kabanda tercih ederek, altına siyah üzerine mavi desenleri olan şık bir etekle kombinleyebilirsiniz. Böyle bir kombinde ilgiyi sadece tek renk olan kabana odaklamak için, şal ve çanta tercihimizi siyah renkten yana kullandık. Böyle bir kombinde aksesuar tercihlerinizi bu iki renklerle tamamlayabilirsiniz.
Sezon Trend Kobalt Mavisi Kıyafetlerde Nasıl Kullanılır?
(Kombindeki ürünlerin markaları: Kaban: Valentino, Etek: Milly Leather, Çanta: Chanel, Şal: Kayra, Ayakkabı: Alberto Guardiani)

Kobalt maviyi hangi renklerle kullanmalısınız.

Kobalt mavi sezon trendleri arasında olduğundan, her renkle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Kışın canlı ve parlak renkler giyinmeyi tercih edenler için, bu şık rengi koyu renklere alternatif olarak önerebiliriz. Eğer isterseniz kombininizdeki tüm kıyafetleri, kobalt maviden yana kullanabilirsiniz. Şalınızı ya da çantanızı gri, ekru, bordo gibi tonlardan seçerek tek renk hakimiyetini kırabilirsiniz.
Krem rengini kobalt maviye biz çok yakıştırdık. Özellikle sonbahar mevsimi ile uyumlu krem rengindeki sezon trendi olan pelerin model şık tasarımı, kobalt mavi pileli bir etekle kombinliyoruz. Ayakkabı ve şal tercihimiz ise yine bu renkten yana. Sizlerin de bu sezonz özel kobalt mavi ile sade ve şık kombinler yapmanızı özellikle öneriyoruz.
Sezon Trend Kobalt Mavisi Kıyafetlerde Nasıl Kullanılır?
(Kombindeki ürünlerin markaları: Pelerin: Stone Cowl, Etek: Mandi, Şal:Armanda, Ayakkabı: Maison Martin, Çanta: Folli Follie)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı seviyorum beni burda yalnız bırakmayın :)