Pages

24 Ekim 2013 Perşembe

SONBAHAR TRENÇKOT ZAMANI

Desenli Trençkot Modelleriyle Farklı Stillere İmza Atın                

Bu mevsim desenli trençkotlarla farklı stillere imza atabilirsiniz! Desenli trençkotlarla hazırladığımız şık kombinler ve farklı zevklere uygun giyim önerileri Sonbahar ve İlkbahar ara mevsimlerdir. Kışlıklar ve yazlıklar arasında sonbahar ve ilkbahar mevsimlerine özel kıyafetlerimiz, sezon geçişlerinde gardıroplarımızda yerini alır. Bu mevsimler için en önemli parçalardan birisi de trençkotlardır. Klasik trençkotlardan sıkıldıysanız eğer, size desenli trençkotları denemenizi tavsiye ediyoruz.

                     2014 Desenli Trençkot Modelleri

İşte size desenli trençkotlardan hazırladığımız şık kombinler. Gardıroplarımızda tüm ana kıyafetlerimizi genelde tek renkler ve sade modeller oluşturur. Kombinlenmesi kolay olduğundan minimal form ve renklerdeki modeller, bize her zaman daha cazip gelir. Eğer tarzınızla farklılık oluşturarak, içinizdeki sonbahar enerjisini kıyafetlerinize de yansıtmak istiyorsanız bu kış desenli trençkot modellerine merhaba deyin.

                   2014 Desenli Trençkot Kombinleri

Trençkotlarda tek renk modeller, her zaman kolay kombinlenir. Desenli bir kap ve trençkot modelini kombinlerken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Öncelikle hareketli ve desenli seçtiğiniz bir kıyafet tüm dikkatleri üzerine çekecektir. Böyle bir kıyafeti kombinlerken diğer tüm parçaları desensiz tek renk ve sade modellerden seçmenizi öneririz.

                       2014 Desenli Trençkot Kombinleri

Monokrom bir tarzı seviyorsanız eğer, farklı iki deseni kombinlerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, bu iki farklı desendeki model renklerinin aynı tonda olması gerekmektedir. Bu şekilde fazla dikkat dağınıklığı yaratmayacağınız gibi rüküş bir havada vermemiş olursunuz.

            http://www.yesiltopuklar.com/desenli-trenckot-modelleriyle-farkli-stillere-imza-atin.html

                                         http://www.yesiltopuklar.com

1 yorum:

  1. Vaaay çok güzel modeller ben içime sinen bi tane bulamadım ya bulduklarımda cok pahalıydı...

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı seviyorum beni burda yalnız bırakmayın :)