Pages

24 Ekim 2013 Perşembe

EKOSE HER YERDE ..........

http://www.yesiltopuklar.com/sezon-trendi-ekose-gomlek-modelleri-ve-kombinler.html

Bu sezon ekose desenler her yerde! Peki ekose desenler hangi kıyafetlerde nasıl kullanılır? Ekose desenli kombinler oluşturmanın tüm ayrıntıları bu yazımızda
2013-2014 Sonbahar Kış sezon trendlerinin başında ekose deseni gelmektedir. Sizler için bugünkü hazırladığımız yayınımızda ekose gömlek modelleri, kombin örneklerimiz ve doğru kullanıma dair stil önerilerimizi paylaşacağız. Bu sezon rengarenk ekoseler, hanımların vazgeçilmezleri arasında olacak.

               Ekose Desenli Gömlek Modelleri

Ekose bu kış adeta altın çağını yaşıyor. Özellikle spor ve şık bir stil sizin tarzınız ise, sezon trendi ekose gömlek modelleri ile bu sezona dair spor kombinler yapmanızı öneririz. Ekose deyince aklımıza kırmızı ve siyah çizgi deseni gelse de, renkli ekose desenleri bu kış her parçada karşımıza çıkacak.
Ekose deseninde en yaygın kullanım modelleri gömlekler. Özellikle erkeklerle özdeşleşen ekose gömlekler, bu sezon hanımlarda maskülen bir stilde öne çıkıyor. Günlük ve spor rahatlığın yanında ekose gömlekle, feminen kombinler yaparak zarif bir şıklık elde edebilirsiniz.

                Ekose Desenli Gömlek Kombinleri


Şık bir ekose gömleği kotlarınızla kullanabileceğiniz gibi, kanvas pantolonlarınızla da kullanabilirsiniz. Eğer tercihiniz etekten yana ise, gömleğin içinde baskın bulunan renkten eteğinizi tercih edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta eteğinizin desenli değil tek renk olmasıdır.
Özellikle hafta sonu programlarınız ya da gün içindeki koşuşturmalarınızda tercih ettiğiniz ekose gömleklerinizi, daha çok düztabanlı bot ya da çizmelerle kullanabileceğiniz gibi, hafif topuklu ayakkabılarınızla da şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

                    Ekose Desenli Gömlek Kombinleri

Ekose trendini gardırobunuza taşırken, kullandığınız parçalar arasında denge sağlamayı unutmayın. Eğer ekoseyle farklı desenleri bir arada kullanmayı tercih ediyorsanız, tona ton renk kullanmanızı tavsiye ederiz. Unutmayın stil bedeninize ve kişiliğinize yakışanı giymektir.

                Ekose Desenli Gömlek Kombinleri
                                                  http://www.yesiltopuklar.com 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı seviyorum beni burda yalnız bırakmayın :)